O jeigu ten vyru tulikas?
Darbas... - koks jis bebūtų, kiekvienas turi savo privalumų.
Anonimas
5188
Anonimas
5216
Svarbu kad ne vyrų būtų
Anonimas
5640
vagys
Vai2kas
5641
oo taip.:D
Anonimas
5641
geriau niekur neisiu
Anonimas
5643
Gales zet kaip smaukos koksnors zilabarzdis
Taranas
5643
Autorius, jobanas, gi tokios kameros būna vyru tulikuose, piderasas iš toli :)
Anonimas
5643
žiauru. ;D
Spameris
5643
Kai pamatysi, šiksi plytom... ir jis matys kaip tai darai.
nilton
5643
:D zostkai
Anonimas
5643
Pazeidzia zmogaus teises
Vyncas
5643
: DDDD
|

