Darbo paradoksas: - Dirbi viršvalandžius - niekam nerūpi, nori išeiti anksčiau - „Kada atidirbsi?“

2011.10.04 SeToNaSS
  • 63
4
Darbo paradoksas:







Pirmyn 5375    
#2 jei atominej dirbi taj del tu sekundziu gali tekt pasiaiskinimus pas sv Petra rasyt
Pirmyn 5375    
Pastovus reikalas
SeToNaSS 5375    
O geriausia tai buvo kai 10 sekundžiu anksčiau išėjau iš darbo...teko pasiaiškinimą rašyti, kodėl per anksti išėjau:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5375    
mano vaikai atidirbs TROLOLOLOLOLO
Grįžti į viršų