www.youtube.com/watch?v=7_iyMGzfEps
Darbo partijos repas!
Anonimas
4907
Anonimas
4910
o kur galim atsisiust
paujns
4911
krc over nain tauzan :D kiek beziuriu tiek luztu :D
Anonimas
4911
#5 ojjj bl. o tai kaip cia buvo, kad visi sitaip stume anr kubiliau ir dar kitu, o dabar jau geriau jie? :D
Anonimas
4911
rendolfai,lsdpistas busi?
Anonimas
4912
#4 #5 atkreipkit dėmesį į du paskutinius žodžius
Anonimas
4912
Naujas zaidimas ! Prisijunk ir zaisk su draugais ! seidenkraft.com/?from=678239
Anonimas
4912
Patys Jūs atsimerkit, sena valdžia tik pizdino is jusu šaibas ir vsio.. Mininimum jau 1000 lt. bus, jus suprantat, ar jums kubilius prota pripiso.?
igoogle
4912
Vėl adminas padarė, kad jo repas būtų pirma demotyvacija...
Anonimas
4912
#3 tu atsilikes? jau geriau senoji valdzia. Sitie net nezino, ka jie darys turedami valdzia.
Anonimas
4912
Ka cia nusisneki Hehe. Atsimerk.
Anonimas
4912
Pagaliau turim valdžia normalią kuri ne sau pinigus kiša į kišenes, o mums, darbo žmonėms viską sąžininga atiduoda. Tad ne šaipytis, o gerbti tokią valdžią turim *grabs popcorn*
Anonimas
4913
Respekts tam, kas šitą sukūrė :)
Anonimas
4913
Gerai sukurtas repas
|

