Darboholiko - nuotykiai

2015.10.28 vnz3
  • 16
5
nuotykiai,darboholikas






Nuotraukos nėra
Anonimas 3889    
#4 Taip įmones direktorius tikrai nieko neveikia... mažvaikis
Nuotraukos nėra
Anonimas 3889    
#1 nepezėk, mano tėvas dirba įmonės direktorium , per visą dieną nieko neveikia, tik TV žiuri ,o turi 3 mersus. Tad prašau neknisk žmonėms proto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3890    
#2 Antras tipas - mūsų mokytoja.
Ignassin 3890    
#1 tie iš pažiūros "darboholikai" būna dviejų tipų: Kaip sakai, kad dirba, aria, kad kažką turėtų ateity; antras tipas: darbo žiurkės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3890    
Po to tie "darbaholikai" vazineja su masinom ir turi namus kur ne kiekvienam iperkami.
Tad sekmes toliau "idomiai" gyventi ir skustis kokia bloga situacija Lietuvoje, nes sedint pinigu niekas neduoda.
Grįžti į viršų