14# mldc
Darom! - Ten, kur to labiausiai reikia.
Fyouallsuckers
5550
vadimas
5550
Pradzioj patys ten prisiukslinam, o paskui tvarkyt reik... Kaip ir gatvese :D Manau butu geriau siuksles iskarto mesti i siuksledeze, kad paskui tvarkytis nereiktu ;D
anonimas
5551
#12 kubiliu pirma antra visus sou verslo atstovus ir trecia baukute ir po to siaip blogus seimunus
Anonimas
5551
baukute ismesti pirmu nr
shawtyyMANE
5551
#9 zudai :D
Teenagor
5551
999
Spameris
5551
#6 Tai atiduok pinigus man, jei jie tau tokie blogi, aš su mielu noru priglausiu.
zenitas
5551
biski atsigauk gal#6
Anonimas
5552
#6 vejas perpute ar kas? visai ne i tema
Anonimas
5552
Kol bus pinigai tol bus korupcija, pasaulija nera isvis jokios demokratijos, su pinigais demokratijos negali buti. :) Po 20~ metu zmoniu rase isnyks, jei nesikeisim, pastudijuotumet biski kaip viskas vyksta su visa "konsumpcija" pasaulio ir kaip pinigai atsiranda is niekur, tada ir man pritartumet, kad pinigai - blogis.
Anonimas
5552
nelabai protingas seimūnas ? ;D #2
pelislovas
5552
reiks surisht kubila nes skaiciau kad negalima palikt siuksliu toliau nei 20metru nuo surinkimo vietos,dar nushliaush
Anonimas
5552
#2 O paciame seime ;]?
Anonimas
5552
nemanau. prie seimo tikrai nedaug prisiukslinta. pamiskese daugiau siuksliu tikrai.
activia
5553
like!
|

