tik durnelis taip gali pasakyti
Daug lengviau pasakyti - ' VISKAS YRA GERAI ' negu aiškinti, kodėl norisi trankyti galvą į radiatorių
Anonimas
5625
Anonimas
5628
:D:D:D šitas neblogas, nors ir emo, bet juokingas bent :D
Anonimas
5629
wow. kaip originalu. dėti tą patį 100 kartų.
Darkeden
5629
o gal geriau galva i siena? xd
Anonimas
5630
xd
Gr.Inesa
5630
Tiesa..
nr789
5630
blah blah blah, buvo 110 kartų.
Anonimas
5630
#15 Todel einame kasdien i ta emo susiburima ir ziurim kas naujo, nors tai ir visiskas slamstas.
Anonimas
5630
visa sita lietuviu demotyvacija kazkoks globalus emo susiburimas :) visiskas slamstas
Anonimas
5630
tas gers
rutaxD
5630
tu pats patrankyk galva i radijatoriu ,demotyvatoriau, o tada rasyk savo kurtas demotvacijas
Anonimas
5630
#9 - 120 tikriausiai
etuveI
5630
buuuvooo . kam kopint, būkit originalesni.
Anonimas
5630
Arba tokias pat kisa arba su ta pacia mintim.
SavageDog
5630
jau kokia 20ta tokia pati.
Anonimas
5631
pamaciau ir nuleidau
Vanagas
5631
buvoooo
Anonimas
5631
buvo.;\\
Anonimas
5631
#3 Tu esi esi bobiška nesamonė. O štai demotyvacija yra viena iš tų kurią verta vadinti demotyvacija.
Anonimas
5631
vel sitos bobiskos nesamones
bellissima
5631
buvo ;))
Anonimas
5631
jooooooo...tikrai....
|

