Daug lengviau pasakyti - ' VISKAS YRA GERAI ' negu aiškinti, kodėl norisi trankyti galvą į radiatorių

2011.01.25 olalavivi
  • 381
22
Daug lengviau pasakyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
tik durnelis taip gali pasakyti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
:D:D:D šitas neblogas, nors ir emo, bet juokingas bent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5627    
wow. kaip originalu. dėti tą patį 100 kartų.
Darkeden 5628    
o gal geriau galva i siena? xd
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
xd
Gr.Inesa 5628    
Tiesa..
nr789 5628    
blah blah blah, buvo 110 kartų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
#15 Todel einame kasdien i ta emo susiburima ir ziurim kas naujo, nors tai ir visiskas slamstas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
visa sita lietuviu demotyvacija kazkoks globalus emo susiburimas :) visiskas slamstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
tas gers
Nuotraukos nėra
rutaxD 5629    
tu pats patrankyk galva i radijatoriu ,demotyvatoriau, o tada rasyk savo kurtas demotvacijas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
#9 - 120 tikriausiai
Nuotraukos nėra
etuveI 5629    
buuuvooo . kam kopint, būkit originalesni.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
Arba tokias pat kisa arba su ta pacia mintim.
SavageDog 5629    
jau kokia 20ta tokia pati.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
pamaciau ir nuleidau
Vanagas 5629    
buvoooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
buvo.;\\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
#3 Tu esi esi bobiška nesamonė. O štai demotyvacija yra viena iš tų kurią verta vadinti demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
vel sitos bobiskos nesamones
bellissima 5629    
buvo ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
jooooooo...tikrai....
Grįžti į viršų