tik durnelis taip gali pasakyti
Daug lengviau pasakyti - ' VISKAS YRA GERAI ' negu aiškinti, kodėl norisi trankyti galvą į radiatorių
Anonimas
5624
Anonimas
5627
:D:D:D šitas neblogas, nors ir emo, bet juokingas bent :D
Anonimas
5627
wow. kaip originalu. dėti tą patį 100 kartų.
Darkeden
5628
o gal geriau galva i siena? xd
Anonimas
5628
xd
Gr.Inesa
5628
Tiesa..
nr789
5628
blah blah blah, buvo 110 kartų.
Anonimas
5628
#15 Todel einame kasdien i ta emo susiburima ir ziurim kas naujo, nors tai ir visiskas slamstas.
Anonimas
5629
visa sita lietuviu demotyvacija kazkoks globalus emo susiburimas :) visiskas slamstas
Anonimas
5629
tas gers
rutaxD
5629
tu pats patrankyk galva i radijatoriu ,demotyvatoriau, o tada rasyk savo kurtas demotvacijas
Anonimas
5629
#9 - 120 tikriausiai
etuveI
5629
buuuvooo . kam kopint, būkit originalesni.
Anonimas
5629
Arba tokias pat kisa arba su ta pacia mintim.
SavageDog
5629
jau kokia 20ta tokia pati.
Anonimas
5629
pamaciau ir nuleidau
Vanagas
5629
buvoooo
Anonimas
5629
buvo.;\\
Anonimas
5629
#3 Tu esi esi bobiška nesamonė. O štai demotyvacija yra viena iš tų kurią verta vadinti demotyvacija.
Anonimas
5629
vel sitos bobiskos nesamones
bellissima
5629
buvo ;))
Anonimas
5629
jooooooo...tikrai....
|

