Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Sakot dar ,kad ne vienas galvoj. Bet niekas neema pirmos , kad pakalbet. Visi oralinuj... O antra analinuj... Seip kaip i normalu zmogu ar padara neziurit. TIk del reikalo..
Anonimas
5758
1 vien del to kad pakalbet butu imanoma :D
Anonimas
5763
Faktas kad pirma burna pasidarbuos:D abudabis mastytojas didysis...:D
Anonimas
5766
Vaikai pamate puola fantazuot, o cia ir yra prikolas, kad nebuna undiniu :D masytkt biski
Anonimas
5769
2 .
nes pavalgyt galima
Anonimas
5773
čia patiko man tas komentas :D
Spameris nuotrauka
papų nulis
Ne nu blet jūs ir degradavę. Juk nėra undinių. Čia ir yra paslaptis ,kad blet nėra undinių... Apkniso jumis. Vieni pasiimtu tą vieni aną. Mažiau fantazuokit vaikai.
va čia parodo,kad nėra skirtumo,svarbu skylė būtų :D
Anonimas
5822
1 variantas be kalbu lol
Anonimas
5822
Antras variantas net ne undinė :D černobilio monstras... O jei šeip tai imčiau pirmą , nes ir būtų su kuo pašnekėt... Juk negyvenamą salą... Numirt iš nuobodumo ir vienatvės galima.
Anonimas
5824
Abi per puse, suklijuoji zuvi paleidi o ta pasilieki :p
Anonimas
5824
#85 +100 :D as tai maniau kad pirmas variantas kad i burna :D
nes pavalgyt galima
Spameris nuotrauka
papų nulis
:D burna irgi skile :D:D
Nemanai, kad ir teksta reikejo isversti, ne tik demotyvacija.?