Degradacija yra tada, - kai ištrynęs one.lt anketą paskelbi apie tai facebooke

2011.09.07 Faustino
  • 112
7
internetas,kompiuteriai







Nuotraukos nėra
grmt 5177    
jo..ir ypac td kai paskelbi fb kad vel one.lt susikurei anketai ;D ziaurus tie zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
visi jus degradave
Spameris 5404    
#3 Degradacija. Tiesiog.
Spartasaurus 5404    
nuo vilko ant meskos :T
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
#2 Degradacija, jeigu nesugeba parašyti vienos eilutės be gramatinių klaidų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
degradacija, jai tokias nesamanes tvirtina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5404    
„Nieko gero iš tų socialinių tinklų...“
Pasakė zilwis777 sėdėdamas facebook'e.
Grįžti į viršų