Degtine- musu priesas,o Dievas sake: mylekite savo priesus:)
Degtinė mūsų priešas - O mes priešų nebijome
Anonimas
5193
Anonimas
5703
Kaip buvo demontyvacija :pagal dieva priesus reike mylet ...:)
Anonimas
5813
Ooooooj neee,nebenoriu degtines send matyt ;D
Modesta771
5830
Laikyk draugus arti, o priešus dar arčiau (ar kažkas panašaus) :D
Anonimas
5835
cia senas kareiviu posakis is rusu isverstas i lt
Anonimas
5840
#10 as uz ; DD
Anonimas
5843
#10 super ideja :D
Anonimas
5844
vygdau akcija naikinkime alkoholi. visi i parduotuves ir gerkite kiek eina:D
Anonimas
5845
Degtinė mūsų priešas- priešus reikia naikint :)
Anonimas
5847
Lietuviam tai tik kaip prisigert..... Susinervinau, einu išgersiu :D
Anonimas
5848
sobieski yra trucas smirda nahui fui
Anonimas
5849
---o priešus mes naikiname!
Anonimas
5849
Pralinksmino.
Anonimas
5849
As tai zinau DEGTINE MUSU PRIESAS,BET DIEVAS SAKO - MYLEK SAVO PRIESA :D
Anonimas
5849
www.demotyvacija.lt/mama-sako-alkoholis-tavo-priesas-1236512.html
vikangel
5850
Aš žinau šiuos žodžius tokius - Degtinė mūsų priešas, o kas sakė, kad mes priešų bijome.
Anonimas
5850
+1
|

