Dekalogas - Pagal XXI a. žmogų

2011.08.17 zvp
  • 235
10
Dekalogas




© kikirikipics.com



zvp 5423    
#9 Dar viena argumentuota nuomonė ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
Kas cia per nesamone?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
:D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
Dievo nera! Party!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
Jei žmonės laikytųsi 10-ojo įstatymo ir iš tikro negeistų svetimo turto, kapitalistinis ekonomikos modelis žlugtų. "dievas" apie tai kažkaip nepagalvojo :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
Isviso ta religija tik budas kontroliuot masems...
Sylon 5423    
#2 +1
ingutea 5424    
XXI a.
kitaip ir buti negali ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5424    
sita turi buti savaites demo, super.
Pirmyn 5424    
Sis istatymas pakankamai senas ir nekeiciamas. Kad ir kiek kartu, kad ir kiek zmoniu nusikalstu siam istatymui jis liks toks pats. Ir pagal si istatyma visos valstybes kuria istatymus
Grįžti į viršų