vat vat kur ritasi bernai :D
Dėl jos vakar mušėsi du bernai, - vienas rėkė: -Pasiimk ją sau! Kitas: -Nx ji man
xaxa
5519
micalota
5701
girdeta fraze, bet prie ko cia paveiksliuke ta merga?
Anonimas
5715
va ciat ai auksine teisybe.lentos papus uzsiaugykit nor iki normaliu tai gal ir kas paims
Anonimas
5718
figura (inlove)
Anonimas
5718
Aids gal serga
Anonimas
5721
jei pana po sudus braido, tai jau nebereikalinga tipo??;D
Anonimas
5721
kai pana po sudus braido, tai niekam nereikalinga jau tipo??:D
Anonimas
5721
Stovi kaip butu vibratorius butu siknoj nuluzes.
Anonimas
5722
xD
Anonimas
5723
@GRytiz tame ir prikolas!
Anonimas
5723
Graži pana idiotai jūs. :)
nIzInI
5723
#26 ??????????????????????
Regiamntukas
5723
gryna tiesa :D
Kamiko
5724
#26 ir neitema cia tas? ;D
Anakonda
5724
Ziauru, bet man patiko ;D
Anonimas
5724
gerai pasakyta ;D#23
Anonimas
5724
#24 bibi uostik zasine kurva
Rocknroll
5724
23# jo nepasakok cia savo isgyvenimu pedike
Cinikas
5724
Ir ji išėjo su trečiu vaikinu. O jie taip ir liko visą gyvenimą be merginų ir teturėjo viens kitą. Taip pasaulyje atsiranda pėdikai.
Anonimas
5724
Kai praplatke...xD
Persikas
5724
Fuj, kur jin čia stovi..;D
Anonimas
5724
#18 ir is ko gi sprendi? :D is grazios figuros? :D
Anonimas
5724
:D
Ex02r
5724
matomai pista ir nekarta
Anonimas
5724
:D
BlackCat
5724
geras xD
Anonimas
5724
A gerulis sitas :D
Rocknroll
5724
Pelkiu grazuole xD
Anonimas
5724
geras :D
Anonimas
5724
:D gerulis šitas.
Anonimas
5724
nu i nafyk debilai... buciau ir be mustyniu pasiemes... :D
Anonimas
5724
hujnia, as ja paimciau:D
Anonimas
5724
vargse mergina .. bet siaip geras . : D
Anonimas
5724
:D
Ex02r
5724
geras :D
Anonimas
5725
xD
erikaslt
5725
:D prajuokino žr :D
Baudziauninkas
5725
Logiska sakyciau
|

