vat vat kur ritasi bernai :D
Dėl jos vakar mušėsi du bernai, - vienas rėkė: -Pasiimk ją sau! Kitas: -Nx ji man
xaxa
5521
micalota
5703
girdeta fraze, bet prie ko cia paveiksliuke ta merga?
Anonimas
5716
va ciat ai auksine teisybe.lentos papus uzsiaugykit nor iki normaliu tai gal ir kas paims
Anonimas
5720
figura (inlove)
Anonimas
5720
Aids gal serga
Anonimas
5722
jei pana po sudus braido, tai jau nebereikalinga tipo??;D
Anonimas
5722
kai pana po sudus braido, tai niekam nereikalinga jau tipo??:D
Anonimas
5722
Stovi kaip butu vibratorius butu siknoj nuluzes.
Anonimas
5724
xD
Anonimas
5724
@GRytiz tame ir prikolas!
Anonimas
5725
Graži pana idiotai jūs. :)
nIzInI
5725
#26 ??????????????????????
Regiamntukas
5725
gryna tiesa :D
Kamiko
5725
#26 ir neitema cia tas? ;D
Anakonda
5726
Ziauru, bet man patiko ;D
Anonimas
5726
gerai pasakyta ;D#23
Anonimas
5726
#24 bibi uostik zasine kurva
Rocknroll
5726
23# jo nepasakok cia savo isgyvenimu pedike
Cinikas
5726
Ir ji išėjo su trečiu vaikinu. O jie taip ir liko visą gyvenimą be merginų ir teturėjo viens kitą. Taip pasaulyje atsiranda pėdikai.
Anonimas
5726
Kai praplatke...xD
Persikas
5726
Fuj, kur jin čia stovi..;D
Anonimas
5726
#18 ir is ko gi sprendi? :D is grazios figuros? :D
Anonimas
5726
:D
Ex02r
5726
matomai pista ir nekarta
Anonimas
5726
:D
BlackCat
5726
geras xD
Anonimas
5726
A gerulis sitas :D
Rocknroll
5726
Pelkiu grazuole xD
Anonimas
5726
geras :D
Anonimas
5726
:D gerulis šitas.
Anonimas
5726
nu i nafyk debilai... buciau ir be mustyniu pasiemes... :D
Anonimas
5726
hujnia, as ja paimciau:D
Anonimas
5726
vargse mergina .. bet siaip geras . : D
Anonimas
5726
:D
Ex02r
5726
geras :D
Anonimas
5726
xD
erikaslt
5726
:D prajuokino žr :D
Baudziauninkas
5726
Logiska sakyciau
|

