va va :D pritariu
Demotyvacijos, kaip graffiti - pasitaiko perlai, bet dauguma - šūdas
Anonimas
5750
Anonimas
5815
avatar.
Anonimas
5821
pats tu ***** :D juokingas durnas
Gusta-Fang
5875
Kietaj kietaj..
chzarija
5883
grazus darbas
Anonimas
5891
Graffiti kaip graffiti, atrodytu graziai jei ne RADZIO galva :D:D:D
schiz
6010
na del grafiti tikrai sutinku.bet del demotivatoriu tai tikrai NE. nebent tokie demotivatoriai yra sudas.
Anonimas
6010
pritariu kristijonui
Anonimas
6011
Na cia tai tikrai beprasmiskai uzstume :)
Anonimas
6011
afdjat tu idiotas :|
Anonimas
6013
Kaip ir sita . HAHAHA
|

