Demotyvacijos, kaip graffiti - pasitaiko perlai, bet dauguma - šūdas

2010.01.09 rastaman
  • 146
11
demotyvacijos,demotyvatoriai,graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
va va :D pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5815    
avatar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5821    
pats tu ***** :D juokingas durnas
Gusta-Fang 5875    
Kietaj kietaj..
chzarija 5883    
grazus darbas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Graffiti kaip graffiti, atrodytu graziai jei ne RADZIO galva :D:D:D
Nuotraukos nėra
schiz 6010    
na del grafiti tikrai sutinku.bet del demotivatoriu tai tikrai NE. nebent tokie demotivatoriai yra sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
pritariu kristijonui
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
Na cia tai tikrai beprasmiskai uzstume :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6011    
afdjat tu idiotas :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 6013    
Kaip ir sita . HAHAHA
Grįžti į viršų