va va :D pritariu
Demotyvacijos, kaip graffiti - pasitaiko perlai, bet dauguma - šūdas
Anonimas
5751
Anonimas
5816
avatar.
Anonimas
5822
pats tu ***** :D juokingas durnas
Gusta-Fang
5876
Kietaj kietaj..
chzarija
5884
grazus darbas
Anonimas
5892
Graffiti kaip graffiti, atrodytu graziai jei ne RADZIO galva :D:D:D
schiz
6011
na del grafiti tikrai sutinku.bet del demotivatoriu tai tikrai NE. nebent tokie demotivatoriai yra sudas.
Anonimas
6011
pritariu kristijonui
Anonimas
6011
Na cia tai tikrai beprasmiskai uzstume :)
Anonimas
6012
afdjat tu idiotas :|
Anonimas
6013
Kaip ir sita . HAHAHA
|

