va va :D pritariu
Demotyvacijos, kaip graffiti - pasitaiko perlai, bet dauguma - šūdas
Anonimas
5747
Anonimas
5811
avatar.
Anonimas
5818
pats tu ***** :D juokingas durnas
Gusta-Fang
5871
Kietaj kietaj..
chzarija
5879
grazus darbas
Anonimas
5888
Graffiti kaip graffiti, atrodytu graziai jei ne RADZIO galva :D:D:D
schiz
6007
na del grafiti tikrai sutinku.bet del demotivatoriu tai tikrai NE. nebent tokie demotivatoriai yra sudas.
Anonimas
6007
pritariu kristijonui
Anonimas
6007
Na cia tai tikrai beprasmiskai uzstume :)
Anonimas
6007
afdjat tu idiotas :|
Anonimas
6009
Kaip ir sita . HAHAHA
|

