Demotyvacijos, kaip graffiti - pasitaiko perlai, bet dauguma - šūdas

2010.01.09 rastaman
  • 146
11
demotyvacijos,demotyvatoriai,graffiti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
va va :D pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
avatar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5818    
pats tu ***** :D juokingas durnas
Gusta-Fang 5871    
Kietaj kietaj..
chzarija 5879    
grazus darbas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
Graffiti kaip graffiti, atrodytu graziai jei ne RADZIO galva :D:D:D
Nuotraukos nėra
schiz 6007    
na del grafiti tikrai sutinku.bet del demotivatoriu tai tikrai NE. nebent tokie demotivatoriai yra sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
pritariu kristijonui
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
Na cia tai tikrai beprasmiskai uzstume :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6007    
afdjat tu idiotas :|
Nuotraukos nėra
Anonimas 6009    
Kaip ir sita . HAHAHA
Grįžti į viršų