Detalė - gali sugadinti visą vaizdą.

2011.03.08 Aidas220
  • 233
36
Detalė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
pagrazina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
cia photoshop'as,nes tai neimanomas atsitiktiumas. isiziurejus geriau, i striuke, tailabaigerai matosi,kad atkopintas vaizdas nuo kito pes vaizdo. tiesiog iskirpo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Kas čia juokingo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Prikolas tai geras, bet sugadino nuotaika tokie komentarai kaip "fake", "phptohop ir pns...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
PS debile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
FS
THEKaroliukasz 5590    
Pz :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
pzdc gal po kokiu 3min supratau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#25 FAIL ;D
Nuotraukos nėra
rmcoo 5590    
Šaunu:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Kokia cia ta detale ? ;///
Mivo. 5590    
#21 man tas pats buvo ;D
Nuotraukos nėra
TavoDraugas 5590    
#12 pats užsivardines "gay.." FAIL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#21 pzzz. žvengiu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
As galvojau,kad cia cigonas gadina vaizda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
pas dieda truksta pilvo dalies
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
Iskart pastebejau tarp tu bx xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#17 kol neparasei nepamaciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
galvojau tai tas kruties pavidalo kalnas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
PHOTOSHOP
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
jezau, koks skirtums a photoshops a ne, nu kukie esat jus lietuve, visur ižvelgat tik bloga, nu jug asijuokit:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
fake and gay
prodigy 5591    
kokia 15 sekundziu ieskojau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
fake and gay
pati_paciausia 5591    
Tik paskaičius komentarus pamačiau "detale" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
buvo . ;D
Teenagor 5591    
110% fake ;) bet +..
Figo1393 5591    
6 gi pazek locheli jie susiglaude ir tarpo ner :D Gudrocius
Leezash 5591    
Čia tai pz... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Visi, kas sakot jog tai montazas "photoshop" ir pns. tikriausiai niekada nedirbot su tokiomios programomis, nes visiskai nusisnekat..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Jeigu neuztenka aiskumo ,kad cia photoshop ir tau reikia pasirodyti ,kad esi isskirtinis tai nemanau ,kad lieki toks isskirtinis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
Jo, labai dirbtinai atrodo. Ypač iš tolo šviečias ;D
Figo1393 5591    
paint
Nuotraukos nėra
Mr.Ugly 5591    
Pažiūrėk tarp vyrukų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
kokia gi detale?
Grįžti į viršų