#10 Išlydė :D
Detalės - daug ką keičia!
Edvass
5201
Anonimas
5555
fake
Anonimas
5558
#14 būna laikas iš kitų šaipytis, bet būna laikas knygą paskaityti ir smegenis iššsimazgoti su dezinfekciniu muilu! pritariu #10
Anonimas
5644
#10 kokie križiukai? google įsijunk ir parašyk "kaip išsigydyt nuo debilizmo"... nevykelis
Anonimas
5644
#8 Teisingai, Hiuston, we have a problem. ;D
Anonimas
5659
:D
Anonimas
5687
#10 kiek galima nusisnekinet??? lol :D
Anonimas
5759
Esme, kad nenusileido i menuli niekas :) Kur kryziuka matos nuotraukoj, ju buna daug nes ant linzes ar kazko fotoaparate buna mechaniskai padarytos, paziurekit google foto is menulio pamatysit, kad kiti kriziukai buna uz astronautu, netgi tos pacios veliavos, kazkuriam kame, vienas kriziukas yra uz veliavos, skubejo:)
Anonimas
5760
bardakas ;D maladec, gera smeigei
Anonimas
5832
#6 Aha, Hiustonas mėnulyje vėliavą smeigė, o Armstrongas valdymo centre sėdėjo...
graffitis
5833
#5 pleveseuoja, ir dar net ilgiau nes nera oro pasipriesinimo
Anonimas
5833
Ji plevesuoja del to nes ja ismeige ir taip išjudino, o kadangi ten nera deguonies ir ten vakumas, tai užtenka mažos energijos, kad ji ilgai ilgai judėtų.... Per mitų griovėjus tas buvo ir įrodė, kad gali plevesuoti vakume ilgai, be jokio vėjo, jei ją kas nors pajudino, kaip tai padarė Hiustoans įsmeigdamas ją....
Anonimas
5834
dar viena prikola galima iziuret , tai kad veliava plevesuoja o menulyje nera vejo nes nera atmosferos! ;D
Anonimas
5835
Fail!
Anonimas
5835
Siaip visai juokinga, bet matos kita ten veliava..
Anonimas
5836
buvo jau krv
Anonimas
5836
;D
|

