Detalės - daug ką keičia!

2010.07.03 armonika
  • 73
17
detales, daug, ka, keicia,amerikos, veliava,made, in, chine,pagaminta, kinijoje,men







Nuotraukos nėra
Edvass 5202    
#10 Išlydė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
fake
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
#14 būna laikas iš kitų šaipytis, bet būna laikas knygą paskaityti ir smegenis iššsimazgoti su dezinfekciniu muilu! pritariu #10
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#10 kokie križiukai? google įsijunk ir parašyk "kaip išsigydyt nuo debilizmo"... nevykelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
#8 Teisingai, Hiuston, we have a problem. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5659    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#10 kiek galima nusisnekinet??? lol :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Esme, kad nenusileido i menuli niekas :) Kur kryziuka matos nuotraukoj, ju buna daug nes ant linzes ar kazko fotoaparate buna mechaniskai padarytos, paziurekit google foto is menulio pamatysit, kad kiti kriziukai buna uz astronautu, netgi tos pacios veliavos, kazkuriam kame, vienas kriziukas yra uz veliavos, skubejo:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
bardakas ;D maladec, gera smeigei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#6 Aha, Hiustonas mėnulyje vėliavą smeigė, o Armstrongas valdymo centre sėdėjo...
graffitis 5834    
#5 pleveseuoja, ir dar net ilgiau nes nera oro pasipriesinimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Ji plevesuoja del to nes ja ismeige ir taip išjudino, o kadangi ten nera deguonies ir ten vakumas, tai užtenka mažos energijos, kad ji ilgai ilgai judėtų.... Per mitų griovėjus tas buvo ir įrodė, kad gali plevesuoti vakume ilgai, be jokio vėjo, jei ją kas nors pajudino, kaip tai padarė Hiustoans įsmeigdamas ją....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
dar viena prikola galima iziuret , tai kad veliava plevesuoja o menulyje nera vejo nes nera atmosferos! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Fail!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
Siaip visai juokinga, bet matos kita ten veliava..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
buvo jau krv
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
;D
Grįžti į viršų