Nusišnekėjai,pati tu idiotė intrigantė
Didelė išmintis ateina - per dideles abejones...
Anonimas
5574
Jaded
5574
#5 Tai esi idiotė.
Anonimas
5575
O jei aš savimi neabejoju ? :P
Anonimas
5575
jeigu zmogus abejoja, reiskia daug masto, jeigu daug masto turi daug isminties.
Eco
5575
Abėjoju ar yra čia esančių, kas abejoja tuom, ką jiem pasako.
Anonimas
5575
www.youtube.com/watch?v=G4KFFJam3iU
Anonimas
5602
WTF?
|

