Didžiausia žmogaus klaida.. - ..norėti vis kažko geresnio, neįvertinant to, ką turi dabar

2011.05.30 Teisingumas
  • 317
8
tobulumas, neegzistuoja







mirazas 5505    
su tokiais tempais nera kada buti isrankiems
Spameris 5505    
#3 Reklamų aukos blt, apsiraminkit su savo dabartizmu jau.
Spartasaurus 5505    
#3 Pochuizmas valdo dabartizmą
Victushka 5505    
#4 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
Didžiausia žmogaus klaida ieškt tobulumo ten, kur jo nėra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
DABARTIZMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS VALDOOOOOOOOOOOOOOOO!
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5505    
#1 Tai kiek tau metų?
Spameris 5505    
Aš nieka neturiu ir nieka man neraikia.
Grįžti į viršų