su tokiais tempais nera kada buti isrankiems
Didžiausia žmogaus klaida.. - ..norėti vis kažko geresnio, neįvertinant to, ką turi dabar
mirazas
5505
Spameris
5505
#3 Reklamų aukos blt, apsiraminkit su savo dabartizmu jau.
Spartasaurus
5505
#3 Pochuizmas valdo dabartizmą
Victushka
5505
#4 Pritariu.
Anonimas
5505
Didžiausia žmogaus klaida ieškt tobulumo ten, kur jo nėra.
Anonimas
5505
DABARTIZMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAS VALDOOOOOOOOOOOOOOOO!
Vilius_4_eminem
5505
#1 Tai kiek tau metų?
Spameris
5505
Aš nieka neturiu ir nieka man neraikia.
|

