Dievas - egzistuoja

2010.03.25 pipezas
  • 264
39
god,dievas,clouds,weather,fuck,finger







Nuotraukos nėra
Anonimas 4690    
Dievą sugalvojo "tamsūs" žmonės, kurie pirmieji šioj žemėj regėjo ateivius. Bet jie buvo per daug "tamsūs" (neišsimoksline ir neprotingi), kad suvoktų jog tai ateiviai. O gal ir patys ateiviai norėjo, kad juos laikytų Dievais. KODĖL, PAGAL DAUGELĮ RELIGIJŲ, DIEVAI GYVENA DANGUJE, ARBA IŠ DANGAUS ATĖJO? TAI ATEIVIAI ! ! !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Kaip čia visi tą photošopą mato, taigi čia debesis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Dievo nera!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Man patinka kaip cia yra pasalintos medziu virsunes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Aš irgi tokį vaizdą mačiau, virš rimi Vilniuje. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
Dievas egzituoja ?
O gal geriau sakyti, NEZINAU ? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Esmė ne tai ,kad ps o tai, kad idėja gera ir tiek, reikėjo patiems su ps padaryt jeigu tokie žinovai...
Nuotraukos nėra
kamile 5812    

The God - exists
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
paprasiau Dievo, kad man pakeltu atlyginima... ir jis man dave zenkla....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
photoshop'as irgi...
chzarija 5892    
28 - tiksliai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Krc komentarai nusipelno dar vienos demotyvacijos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
prastas darbas. Matosi kaip trinta :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
Photoshop
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
bbd cia!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
OMG, photoshopas, kitą kartą rėkit 'one.lt', skirtumo nėra. Eikit į europos centrą, pašokinėkit, juk jūs tokie kieti, atskiriat kada naudojamas photošopas, o kada ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
GERAS;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Čia tai pzd XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
čia rmtj fotoshopas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
Vien iš nuotraukos matosi kad dievui px :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
neturet ka veik, sedet ir laukt kol debesys danguj idomii susiformuos, tai nesamone Visi zino kad dievui px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
px, kad photoshopas, ai laik. : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
as DUHASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, pz kaip as nesuprantu kad visi supranta kad cia ps aina sau koks as captain obvious
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
PS cia ;]] nejaugi jei jus noretumet toki pagaut sedetumet kiauria diena lauke ir stebetumet dangu? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Ohoho. Dievas fingerius mėto. : D
(žn kad ps, žinau)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Debilai jus visi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
aj sry nemaciau apacios xD jo, tikrai shopinta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
ne PS cia.. as praeitais metais maciau panashu xD
giedriuxxx 5938    
eik tu sau rimtai ziurekit PHOTOSHOPAS :D wisi rekia photoshopas o minties nepagauna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
#6 tu ir mldc ;) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
o vau, tikrai nepastebetum, kad cia PS, ir gan neprofesonaliai padaryta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
OMG OMG ce juk photoshopas :D as tikrai nezinojau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Lyg be jūsų nežinotume to :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
fotoshopas debilai cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Cia ne fhotoshopas svarbiausias, o mintis #1 , jei nesupranti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
#1 mldc ;) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Apsibliaukit,visi fotošopo asai-"oi,fotošopas" ir panašiai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
wow nezinojom kad photoshopas aciu kad pasakiai....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
fotoshops
Grįžti į viršų