miego.....
Dievas sukūrė miegą... - Velnias-žadintuvą...
Anonimas
4855
Anonimas
5666
Deze alaus, o poto bus ir tu mergu... :D
Anonimas
5708
arba atvirksciai ;/
Anonimas
5709
#4 man irgi atrodo kad tajp turetu but :)
Qumka
5714
blet... nedaeina? nekomentuok.
Anonimas
5714
Čia bb, kokia čia demotyvacija. Čia beveik viskas motyvuoja idiotai. ^^
Anonimas
5714
Tai , kad velnias juk gundytojas malonumais... Tai manau jis ir dave mum miega, o dievas padla nori kad dirbtume :D Atsidaves dievui kure sia demotyvacija matomai :D
bbaxas
5715
turetu but: Dievas sukūrė miegą, o velnias darbą, kuris prasideda 8:00 ryte.
Anonimas
5715
Gal Velnias miega, o Dievas zadintuva?
Anonimas
5715
velniui prireike 6.5 mlrd metu , kad sugalvotu kaip sugadinti miega(dievo kurini)
Anonimas
5715
Dievas siuntė mums kančias, kad mes pajustume tikrą laimę.
Anonimas
5715
Velnias ne ant tiek ziaurus kiek dievas.
|

