Dieve, atsiųsk penktadienį

2011.03.21 juokutisinfo
  • 659
33
dievas,penktadienis,katinas







3diLTU 3983    
Dievas: seen.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5209    
tuoj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5220    
dievo NERA
Nuotraukos nėra
Anonimas 5573    
As galvojau kad tik garfildas toks achujenai protingas ir lankstus, pasirodo sniegius ne ka prastesnis:)
MindziuX 5573    
#19 pas jį gal lt raidžių nėra, nepagalvojai?
prodigy 5575    
katinam ir taip gerai belekokia diena :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
gejus katinas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
25# zek kad taves pacio nesupizdintu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
#24 lavone ne tau ir sakau , taip kad dusk kol gyvas
jorkinas 5576    
#22, niekam neidomi tavo nuomonė, nevykėli :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#22 dar labiau visko sureikšmint negali? nebeturi prie ko prikibt ? : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Ir koks katinui tolkas is to penktadienio ? ? ? ? ? ?? Jei norejai vykusios demo reikejo det ft su zmogumi.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#20 Tai matai, jau ir pencininkai turi internetą, bet ale vistiek reikalauja didesnių pencijų :D
Nuotraukos nėra
Tumas 5576    
#7 pencijas? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#16 Tai kad net pats nesugebi lietuviškai rašyti,o dar kitus bandai mokinti..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
ir kas is to? nieko gero gyvent nuo 5 iki 5...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#15 gotta get down on fried egg
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#13 ismok rasyti, poto bandyk kazka pasakyti pries kitus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg
puukis4 5576    
o taip.
AlusDraugas 5576    
#12 uzaug. zmones pabaliavot nori :)
MindziuX 5576    
Ir ką penktadienį? Po griovius vartytis?
saimonux 5576    
mano demotyvacija, tik truputi pakeista :(
Aanonimee 5576    
Man taip pat būna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Nieko, išgyvensiu iki jo....
Nuotraukos nėra
saunuolis 5576    
Geriau griušelę duonos ir vyno lašą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Geriau didesnes pencijas
Nuotraukos nėra
bone 5576    
geriau atostogas ... arba dar geriau wasaraaa !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
fun fun fun fun
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#2 Žekit-ir dievas demotyvacijas ziuri ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Geriau iškart siųsk šeštadienįįįį
Nuotraukos nėra
sauktukas2 5576    
Po 4 Dienu atsiusiu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
jo,ir kuo greiciau :D
Grįžti į viršų