Dievas: seen.
Dieve, atsiųsk penktadienį
3diLTU
3983
Anonimas
5209
tuoj
Anonimas
5220
dievo NERA
Anonimas
5573
As galvojau kad tik garfildas toks achujenai protingas ir lankstus, pasirodo sniegius ne ka prastesnis:)
MindziuX
5573
#19 pas jį gal lt raidžių nėra, nepagalvojai?
prodigy
5575
katinam ir taip gerai belekokia diena :D
Anonimas
5575
gejus katinas
Anonimas
5575
25# zek kad taves pacio nesupizdintu
Anonimas
5575
#24 lavone ne tau ir sakau , taip kad dusk kol gyvas
jorkinas
5576
#22, niekam neidomi tavo nuomonė, nevykėli :/
Anonimas
5576
#22 dar labiau visko sureikšmint negali? nebeturi prie ko prikibt ? : DD
Anonimas
5576
Ir koks katinui tolkas is to penktadienio ? ? ? ? ? ?? Jei norejai vykusios demo reikejo det ft su zmogumi.....
Anonimas
5576
#20 Tai matai, jau ir pencininkai turi internetą, bet ale vistiek reikalauja didesnių pencijų :D
Tumas
5576
#7 pencijas? :D
Anonimas
5576
#16 Tai kad net pats nesugebi lietuviškai rašyti,o dar kitus bandai mokinti..
Anonimas
5576
ir kas is to? nieko gero gyvent nuo 5 iki 5...
Anonimas
5576
#15 gotta get down on fried egg
Anonimas
5576
#13 ismok rasyti, poto bandyk kazka pasakyti pries kitus.
Anonimas
5576
fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg fried egg
puukis4
5576
o taip.
AlusDraugas
5576
#12 uzaug. zmones pabaliavot nori :)
MindziuX
5576
Ir ką penktadienį? Po griovius vartytis?
saimonux
5576
mano demotyvacija, tik truputi pakeista :(
Aanonimee
5576
Man taip pat būna :D
Anonimas
5576
Nieko, išgyvensiu iki jo....
saunuolis
5576
Geriau griušelę duonos ir vyno lašą.
Anonimas
5576
Geriau didesnes pencijas
bone
5576
geriau atostogas ... arba dar geriau wasaraaa !!!
Anonimas
5576
fun fun fun fun
Anonimas
5576
#2 Žekit-ir dievas demotyvacijas ziuri ;D
Anonimas
5576
Geriau iškart siųsk šeštadienįįįį
sauktukas2
5576
Po 4 Dienu atsiusiu !
Anonimas
5576
jo,ir kuo greiciau :D
|

