Geriau prašyk ankstyvos brandos.
Dieve, duok man kantrybės - Nes jeigu duosi stiprybės, aš juos nužudysiu
Anonimas
4876
Anonimas
5688
#8 kokio dar proto ? Prašyk humoro jausmo, o ne proto... :D
Anonimas
5690
#8 Ne čia pataikei :D
gretagreat28
5690
:D
Anonimas
5690
Kokios kantrybes dar ? Prasyk proto, o ne kantrybes... :D
Wazzeee
5690
#6 susidegink tu išvis :D
Anonimas
5690
#4 ;D pasmaukyt :D:D:D
Anonimas
5690
va cia tai geras
Wazzeee
5690
#3 tai ka, tu niekada nenorejei pasmaukt ar nuzudyt kaiko?
Anonimas
5690
Nesupratau??
Anonimas
5690
EMO duok L&M'o geriau
Anonimas
5690
geras ;)
|

