#5 pritariu :D
Dilema - Užeiti ir apsivemti, ar neužeiti ir apsiš..ti
Lamkenustras
5403
Celsis
5563
belekoks juokingas :D aaaa vaaall na aaaaaaaaaaa
Anonimas
5570
vel as per sita demo sikt uzsimaniau :(
Anonimas
5571
Kaiq mane nervuoja tokie dx kurie deda tokias demo, dar idek kazka apshuduota dar geriau bus dx tu
Anonimas
5572
#6 ir beieskodamas apsisiki
GhBlar
5572
Bet kai cia ju tiek daug, tai eini per visus kol randi normalu :D
Anonimas
5572
#3 #4 :D
Anonimas
5572
uzdust tai nereikes nie vemt nei sikt
Anonimas
5572
uzeti apsivemt ir dar pasikt
Anonimas
5572
geriau apsisikt. ;D
elektrikaz
5572
sikti uz jo
|

