Disconnected from the server - Reason: Banned permanently.

2010.02.24 wayne
  • 176
19
Disconnected from the server







Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Uz ka ban?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
warning connection lost :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
Molis adminas kietus bicus banina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
css ban ;DxD
henroXicated 5879    
Epic ;D
AnimeShifter 5899    
N00b, n00b - BAN!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
cia labiau ping: timeout :D banned tai jau kai laidoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
FAIL..
Nuotraukos nėra
wayne 5950    
Galiu pasakyt, kad yra daug tokiu graju, kurie yra tokie pat baisus kaip one.lt, visi Counter-Strike, Half Life, Team Fortress 2, kiti Valve kuriniai, Blizzard kuriniai, NCsoft kuriniai, ypac L2 (pats baisiausias zaidimas, nes itrakuia nuo tarkim 12meciu iki 30meciu). O geriausias mano zaistas zaidimas yra Codmasters'u - Grid. Palosi valandziuke, dvi su draugais pasijunges internete ir pakanka. Ner jokio nolifinimo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Vargselis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Cs baisiau nei one.lt, ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5962    
Crash :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5966    
:D
giedriuxxx 5966    
kad ban gawo tdl ir pasigere :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
ta gerai ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5967    
Tai vadinama: Pass Out [=
Nuotraukos nėra
wayne 5968    
nu nzn kaip kiti, bet as cs'o nezaidziu jau dvejeta, trejeta metu ir tai kai losiau, nenolifinau kaip kiti, neina i sule vien del to, kad cs palost...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5968    
Per daug cs'o žaidžiat... Atsigaukit pagaliau... Išeikit į kiemą pažaisti, o ne prie pc sedėti....
LookAtMe 5969    
xD
Grįžti į viršų