"raiskiai rasyti" nu jo......
Dr. Hauso ekipa - turbūt vieninteliai gydytojai planetoje, gebantys raiškiai rašyti
Anonimas
5809
Anonimas
5810
Jie didziosiom raso tai ir perskaityt galima :D bet siaip labai geras :D
Anonimas
5810
gal 'aiškiai rašyti'? :D
Anonimas
5810
Jo, čia tai tiesa. Bet paaiškinkit man kaip galima "raiškiai rašyti"? :D
Othelo
5810
Aciu, kad pasakei akivaizdzia tiesa... :D Genijau.. :D
Anonimas
5810
Jie ne gydytojai. Jie aktoriai.
Othelo
5810
reikejo, vietoj ekipa, parasyti daktaro hauso įgula.. :D
Anonimas
5811
visiska nesamone!!!
Anonimas
5811
Na, taip yra todėl, kad medicinos krypties studentai 10 metų sėdi paskaitose ir praktikuoja greitąjį konspektavimą. Kitu būdu neįmanoma spėti susikonspektuoti visos medžiagos, o daktarais juk visi nori būt..
Anonimas
5811
raiskiai kalbama kartais ne, o aiskiai dailyrasciu rasoma xD
Anonimas
5811
pritariu, va kaip tik šiandien pažymą mokyklai iš gydytojos pasiėmiau, tai nixuja nesuprantu, ko ten prirašė :D
Anonimas
5811
Teisybe :D
Amber
5811
;D
Anonimas
5811
ekipa? wtf :D?
Anonimas
5811
#3 lotyniskai tik vaistu pavadinimus raso, ligos pavadinima raso tik raidem dazniausiai o visa kita lietuviskai. dar kai kuriu galima perskaityt kazkiek, bet tikrai ne viska. daktarai ir patys nesuskaito kito daktaro rasto dazniausiai uz tai visad kai nusiuncia pas kita daktara tas klausia " nu tai kuo skundziates "
Anonimas
5811
nu jo uz gydytojus 5 metu vaikas nemokantis rasyt tai suprantamiau paraso :D
Anonimas
5811
...bet ir jie tėra tik aktoriai.
Spameris
5811
Čia žiauriai geras, nes šiaip kai poliklinikoje parašo taigi nieks nesupranta :D (y)
Anonimas
5811
#3 siaip tai zinok jie visko lotyniskai neraso.. :D O kad issifruot neina tai jo, bent jau kiek bandziau, tai nuo pradzios iki galo perskaityt taip ir nepavyko.. :D
kenguriukas9
5811
isipruoti eina kuo puikiaisia .. tieisog tie zodziai lotyniski ir nesupranti ju
Anonimas
5811
lol geras :D
Gusta-Fang
5811
Jo... Dauguma kai israso koki recepta net issifruot neina.. :D
|

