Autorius nesuprato minties :D
Draugą nelaimėje pažinsi - Bet koks jis tau draugas, jei papuolė į bėdą
Lamkenustras
5403
Anonimas
5676
koks draugas, jei papuole i beda :D va cia tai smugis !
Anonimas
5676
Viskas žiauriai į temą, maladedec
Anonimas
5677
#3 pritariu, foto gera, o komentaras tai isvis ne i tema..
fabulous
5677
Paveikslėlis neblogas, bet apie užrašą patylėsiu..
anonimas
5677
nu jei jau girta nesa tai tikrai geras draugas :D
Anonimas
5677
Eik tu nx geriausia demo :D
|

