Draugas - Ir taip visada

2011.04.17 Laurynas Lavre
  • 618
16
draugas,visada,bum,lol




©



Nuotraukos nėra
Anonimas 5393    
Tai jau taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Bet pze, kaip nesmagu buna kaip neprisimeni. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
bl gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5544    
#10 wtf? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
#8,o tu turbūt esi užmiršęs tokį žodį kaip juokavimas ar linksmybė,ponas ne IDIOTE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
- cuz im alone and i has dyck.
zilwis777 5546    
Arba kanors pasakoji,pasakoji o jis/ji atsisuka:
-Ką?
Ir tada būna facepalm;as.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
tipiskai apibudinti du idiotai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
dit 5546    
tai geriausia,kai į akys gali sakyti ir pasijuokti
Teenagor 5546    
nu jo būna :P..
1001
Monakiux 5546    
;D.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
o po to nepamenu dar vienas zvengo priepuolis buna :D
TopaZ 5546    
xD
Nuotraukos nėra
w810itiperis 5546    
Kiekviena diena man taip yra ;D
Grįžti į viršų