prieštarauju
Draugystė - Laikotarpis, kai tavo draugė neturi vaikino
Anonimas
5019
Anonimas
5570
buna
Leene
5791
Anonimas
5838
Apie mane draugės čiuju galėtų taip pasakyt, tik aš apie drauges ne..:D
Anonimas
5842
wo sitam tai pritariu,arba mano drauge totali paleistuve :D
Anonimas
5842
as bx bet neturiu merginos ;(
Anonimas
5860
PabradesGezo geriausi komentarai :D
Anonimas
5868
tiesa, man tokai situacija buvus
Anonimas
5874
netiesa
Anonimas
5874
netiesa.
PabradesGezas
5876
kas cia nx per nesamone vapse bbd krc nsmn blet nachui blet nu pzdc
Anonimas
5876
#17 Ble lopas :D pora metu viresnis dar sako kad malalietkos ;D Nu as pats ne desimtokas tik seip sakau..
Anonimas
5877
drauge liks drauge, tik laiko kartu maziau praleisit..
Anonimas
5877
Nu, ką žinau, jei tikra draugė ji bet kokiu atveju, ar su vaikinu, ar be jo, bus draugė. ;)
kasiakas
5877
#14 taigi malalietkos jie :D jiem anksciau :D
Anonimas
5877
Tai ten ne egzaminas šiaip. :)
GuoDy
5877
#14 Tavo žiniai, 10-okam, buvo šiandien..
Anonimas
5877
Lietuvių egzas gegužės 31d. tad neaišku kokiam tu čia internate rašei.
Anonimas
5877
#11 turbut rasiai "as draugiskas, draugu neturiu..." :D
Anonimas
5877
#1 tai ir tu berna susirask :) as nesisiulau tik... nors pala, AS SIULAUS ;)
Vyncas
5877
Šian apie draugystę lietuvių egze rašinį rašiau xD
LookAtMe
5877
Mergos tokios durnos :D
Anonimas
5877
teisybe. btw, grazus batai fotkej ;D
varna
5877
tai anokia ir drauge tada,jei palieka,kai susiranda vaikiną
Gusta-Fang
5877
#5 Butent!!!
Anonimas
5877
Cia labiau vaikinams skirta, kad kai jau drauge susiranda baxura, tai kaipo ir atsylina tave :)
inlOove
5877
gerai draugei tu visada busi gera drauge, nepriklausant nuo to ar ji turi vaikina ar ne.
GuoDy
5877
Faktas.
Anonimas
5877
+5
Mana
5877
Kaip nebūtų gaila,tai-tikra tiesa :)
SorrowAngel
5877
Tai jau jo... kai mano drauge svaigsta apie savo vaikina, o mano bedu visai neisklauso, tai jauciuos...
|

