kazka paliko draugai.. :D yra tu amzinu draugysciu iki grabo lentos, so stfu, saliska autoriaus nuomone siuo atveju yra nuline ir parodo siauraprotiskuma ir nesuvokima. O jei as klystu, kad ji paliko drauge/as, ko pasekoje sukure sita, tai atsiprasau uz pastaraji sakyni ir sakau kad autorius siaip idiotas, nes faktas kad tokios draugystes egzistuoja. P.S. akivaizdus palyginimas deimantai reti, taigi autorius turetu neigti ju egzistavima isvis.
DRAUGYSTĖ - kad ir kokia būtų, kažkada vis tiek baigiasi
Sathus
5179
Anonimas
5633
nu jus paziurekit... Rimtai drauga is tuso parvelka :D nei apdraskytas, nei gerkle skyleta... Tvarkingas - viskas kaip priklauso :)
Anonimas
5634
Tikiuosi ne.
Milk.buckeT
5637
MAN NESVEIKAI JUOKINGA, O PO 14 KOMENTARO K O M A xD
Anonimas
5637
kam juokinga, tas traumuotas...
Anonimas
5637
PESIMISTAI, kam tokios demotyvacijos... dziaukimes siandiena, kad turim ta draugyste..
Anonimas
5638
Tj cia draugyste -_-sernas iki komos nusigere o liutas parnesa i namus -_-
Anonimas
5638
#6 pavarei :D
Anonimas
5638
#6 nuzudei mane su savo komentaru :D
Anonimas
5638
Zodziai teisingi.
Anonimas
5638
#6 XD
Anonimas
5638
Cia gal girta is po tuso parvelka :D
trupicc
5638
Xren tam
Anonimas
5638
Tikrai visada! Amžinos draugystės nėra. Visi žmonės miršta, tai nematau jokio amžinumo.
Anonimas
5638
nu gal nevisada.
Anonimas
5638
nu gal nevisada.
bellissima
5638
Tikrai ne visada. Melas.
|

