kazka paliko draugai.. :D yra tu amzinu draugysciu iki grabo lentos, so stfu, saliska autoriaus nuomone siuo atveju yra nuline ir parodo siauraprotiskuma ir nesuvokima. O jei as klystu, kad ji paliko drauge/as, ko pasekoje sukure sita, tai atsiprasau uz pastaraji sakyni ir sakau kad autorius siaip idiotas, nes faktas kad tokios draugystes egzistuoja. P.S. akivaizdus palyginimas deimantai reti, taigi autorius turetu neigti ju egzistavima isvis.
DRAUGYSTĖ - kad ir kokia būtų, kažkada vis tiek baigiasi
Sathus
5177
Anonimas
5632
nu jus paziurekit... Rimtai drauga is tuso parvelka :D nei apdraskytas, nei gerkle skyleta... Tvarkingas - viskas kaip priklauso :)
Anonimas
5632
Tikiuosi ne.
Milk.buckeT
5635
MAN NESVEIKAI JUOKINGA, O PO 14 KOMENTARO K O M A xD
Anonimas
5636
kam juokinga, tas traumuotas...
Anonimas
5636
PESIMISTAI, kam tokios demotyvacijos... dziaukimes siandiena, kad turim ta draugyste..
Anonimas
5636
Tj cia draugyste -_-sernas iki komos nusigere o liutas parnesa i namus -_-
Anonimas
5637
#6 pavarei :D
Anonimas
5637
#6 nuzudei mane su savo komentaru :D
Anonimas
5637
Zodziai teisingi.
Anonimas
5637
#6 XD
Anonimas
5637
Cia gal girta is po tuso parvelka :D
trupicc
5637
Xren tam
Anonimas
5637
Tikrai visada! Amžinos draugystės nėra. Visi žmonės miršta, tai nematau jokio amžinumo.
Anonimas
5637
nu gal nevisada.
Anonimas
5637
nu gal nevisada.
bellissima
5637
Tikrai ne visada. Melas.
|

