Du būdai žiema auginti masę - Kuri renkiesi tu?

2011.10.14 Tvynka
  • 98
17
Du būdai žiema auginti masę







Nuotraukos nėra
Anonimas 5101    
Winston galiu pasakyt kad nei vienas nei kitas negali pasigirt savo pasididziavimais.Bet pirmas nebeturi potencijos del akivaizdziu priezasciu, kitas gali turet maza (jeigu vartoja chemikalus), bet bent veikianti :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5161    
as tai ziema priaugu, pavasari - vasara isitrukiu dvirati ir viska numetu, kita ziema vel priaugu ir taip jau kelintus metus xD
winston 5213    
be jokių abejonių pirma. Antra mažab*****s if you know what I mean..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5213    
#10
1 varianta pasirinkes tave nei must nereikes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5240    
antra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5327    
2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5346    
1 nes nu vistiek ps visagalis taai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
aisku pirma;D nes kai mus nieko nejaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
Aš renkuosi neturėti antsvorio. Tai reiškia, nei vienas, nei kitas variantas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
ziuret kaip druckis prie kompo kepa arba ziuret kaip tas kitas ciuvas svarmenis kilnoja? aciu ne, turiu idomesnes veiklos.
Kamokaras 5368    
Hantelis labiau prie sirdies :D
Giedriax 5368    
ei, demotyvacijų kūrėjai, eikit pamokų ruošti, nes dvi klaidos jau per daug..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
budas-2, bet cia jau nenormaliai atrodo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
nu rimtai abu baisus bet tas su stanga bet kazkiek geresnis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
tai kad abu baisus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
pirmas variantas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5368    
Masę žiemą reikia auginti gyvūnams ir ūbagams, o aš galiu už šlidymą susimokėt.
Grįžti į viršų