Na as tai nezinau tiksliai kiek kartu gyvenu,neteko skaiciuot .
Du kartus negyvename, - bet dauguma žmonių ir vieną kartą gyventi nemoka
Anonimas
5499
Anonimas
5679
#6 Nu rimtai :D
Anonimas
5680
kokia teorija ? :D
mtn
5680
#6 teorija :D
Faustino
5680
Is kur zino kad negyvename? :D
Anonimas
5680
nieks nemoka
mtn
5680
gudri blondinuke :)
garbane
5681
tai taip, gi nėra instrukcijos kaip reikia gyventi..
Anonimas
5681
man patiko. kai kitą kartą nebenorėsiu gyventi, būtinai apie tai pagalvosiu. :) ačiū! privertei susimąstyt.
Anonimas
5681
kas tiki reinkarnacija - gyvena ;) FAIL
|

