Aš nesuprantu kaip tokie šudai išgarsėja, o normalesni atlikėjai Lietuvoje lieka neišgirsti?
Duok Dieve, - kad Lietuva pamirštų popsą ir pereitų prie hiphopo.
Anonimas
4725
Anonimas
4991
Repas mano muzika BET DIDESNIO ŠŪŪŪŪDO! nesu girdėjas. prisiekiu!
Anonimas
4992
Biggie, tupac pasiklausykit, eazy e ir panasiu atlikeju ir suprasit kas yra tikras repas... o cia visiska nesamone
Anonimas
4992
Zmogau, visom keturiom uz tai:) tik gal ne tik prie hip hopo, bet ir roko, klasikos, kad ir geros techno(zodziu pagal skoni). Pati tai tik uz rap:)
Anonimas
4993
#2 nes tu lopas
Anonimas
4993
rimtai demuotyvuoja lankytis demotyvacijoj
Anonimas
4995
būtų gerai..
|

