perskaiciau
Duok žaibą, - jeigu sugebi perskaityti ir supranti reikšmę. Nes tik 50 iš 100 tai gali.
Anonimas
4940
Anonimas
5090
paskutinis shudas. durniai jus kurva negaliu ziuret
Mr_Nobody
5094
Nutrenkiau savo monitoriaus ekraną :D
Anonimas
5094
nesidziaukit kad perskaitot, nes like 45 is 100 nemoka aplamai skaityt arba nemoka anglu kalbos...
Anonimas
5094
jeigu anglu bent kiek mokeisi, tai nera kas cia perskaityti
Anonimas
5095
Perskaiciau.
Anonimas
5095
55 o ne 50 iš 100
Anonimas
5095
Kur mano zaibas? :D
Anonimas
5095
Pirma perskaiciau, po to suprataum kad cia vietom sukeistos raides
Anonimas
5095
Žonima, kad gilau pserktyati įš tkestą, tdėol dodau tau žiabą. (:
4everalone
5095
sugebu. is komentaru atrodo kad visi sugeba, bet tg niekas nesiskelbtu, kad nemoka :D
Anonimas
5358
nu,baikit girtis :D:D ir taip aisku kad visi gali perskaityt :D
Anonimas
5395
kas antras durnius tai gali perskaityt, kas cia nuostabaus ? ;D
Anonimas
5397
o dzieve, visi cia gali perskaityt
Anonimas
5399
CLOSE ENOUGH!
Anonimas
5402
Žaibuką? ;)
Anonimas
5405
As perskaiciau xD
Anonimas
5406
Perskaičiau
Anonimas
5406
Zaibas :D
Anonimas
5406
vienas juokas ce perskaityt ir suprast
Anonimas
5407
o kartais ne 55 gali.? neduodu žaibo, nes paprastai perskaityt nesugebi.
Anonimas
5407
DAIKT MAN ZAIBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5407
Esu vieas is tu 55
Anonimas
5407
visi kas zino ta zodi gali perskaityt. Nes tipo smegenai skaito ne po raide o visa zodi. Reikia, kad butu pirma ir paskutine raide teisinga, o kitos bent kaip sudeliotos ir perskaitysi ta zodi.
Anonimas
5407
žibaas tau
|

