Man tai ice cold tobula temperatūra. Ypač gerai plaukams ir veidui, nes labai fainai, tampi atsibudęs ir plaukai žvilga ir tampa stipresni.
Dušas - argi ne taip jame būna?
Anonimas
1828
Anonimas
4854
#15 jei tu bx tai tada aisku del ko rukta desra :D
Kentux
5498
Būna taip :D
Anonimas
5568
magma pas mane visad. Po to rimtai iš savęs kai rukytą dešrą užuodžiu, nejuokauju.
Reinass
5568
Visada :D
n3xt
5568
fuck yea magma xD
Anonimas
5568
#7 Galvos plaut su karštu vandeniu negalima, plaukai greičiau slenka :) reikia su drungnu plauti :)
Spunkyz
5568
LIKE ;D
Nyctereutes
5568
#4 , bendrike prieš du metus dušus įrengė, bet irgi vienas vargas su temperatūros nustatymu. Juolab, kad nusistatai gerą, o žiūrėk jau atšalo ar pakarštėjo netikėtai...
Anonimas
5568
gryna tiesa, nes neatsuksi normalios temp. ypac sekmadieniais vakare visi maudosi, ir vandens temperature toje pacioje krano padetyje kinta
Anonimas
5568
su magma galvą išsiplauni, o po to jau galima su ice cold praustis ir grūdintis, kame varkė ?
Mikey
5569
Jeigu jau skolinamės foto, tai prašom ją bent jau išversti. O tą antrą iš seto galėjai taip pat pridėti, nes čia buvo tipo dviejų palyginimas, kaip turi būti ir kaip yra < čia tiems kas nematė.
anonimas
5569
#4 kad ir su naujoviskais taip buna, as koki pusvalandi uztrunku kol sau tinkama vandeni nusistatau :D
Anonimas
5569
nu jei sovietinius dusus kazkokius turit ( ar seip 10 metu netvarkytus) tai aisku nieko gero...
Anonimas
5569
geras :)
Teenagor
5569
būtent taip :D +
zilwis777
5569
MAGMA :D
|

