Turiu tokios muzikos. Buvo laikotarpis kai kaikuriose šalyse buvo uždrausta. Poveikis... hmm... psichotronic... Negalima mašinoj klausyt ir vartojant alkoholį.
Džiaugtis draugo laime - Galima ir santūriai
Ignassin
4987
Anonimas
5219
#5 Man taip tik atrodo ar tu istikruju zinai ta jausma..?
Anonimas
5470
Oj tie lenkai...
zilwis777
5470
Toks jausmas, kad joms į šikną karštą geležį kas kiša...
Anonimas
5470
Baisiau už siaubo filmą net :(
Anonimas
5470
Gal koki milijarda islose?:D
LogInGuy
5470
trūkta žodžių...
kalabokas
5471
mergaiciu reakcija jei i lietuva atvarytu bieberis
|

