panasiai kaip pas mano informatikos mokytoja :D:D
Ė, gal žinai kaip įrašyti tą programą? - Spaudi Next, Next ir viskas.
Anonimas
5490
Anonimas
5490
Tai jei žmogus neikiek nenumano apie kompiuterius ar angliškai nesupranta tai ir spaudo "next", ir šiaip juos galima labai lengvai panaikinti.
sima48
5490
koks nevykelis galetu tureti tieeeeeeeeek toolbaru :D
Anonimas
5490
nu gi juos paprasciausiai galima pasalinti..problema mat surado..
Vilius_4_eminem
5490
Visų pirma nereikia tų toolų įsirašyt. O jei jau taip gavos, ne nusiimt, bet pašalint visai, kad daugiau nebebūtų.
Anonimas
5490
Reik ne next spaust o toolus nusiimt. Reik dar ttjp sugebet
Anonimas
5490
įdomu kiek laiko startuoja? :)
puukis4
5490
aš visus nusijamiau .:D
ConnectIT
5490
Kai buvo trys ar keturi toolbarai, mano pažįstamam internetas nebeveikė... O čia tai nežinau, kaip pavadinti... Ir dar IE... XD
Anonimas
5491
tagai ; DD lol.
|

