panasiai kaip pas mano informatikos mokytoja :D:D
Ė, gal žinai kaip įrašyti tą programą? - Spaudi Next, Next ir viskas.
Anonimas
5487
Anonimas
5487
Tai jei žmogus neikiek nenumano apie kompiuterius ar angliškai nesupranta tai ir spaudo "next", ir šiaip juos galima labai lengvai panaikinti.
sima48
5487
koks nevykelis galetu tureti tieeeeeeeeek toolbaru :D
Anonimas
5487
nu gi juos paprasciausiai galima pasalinti..problema mat surado..
Vilius_4_eminem
5487
Visų pirma nereikia tų toolų įsirašyt. O jei jau taip gavos, ne nusiimt, bet pašalint visai, kad daugiau nebebūtų.
Anonimas
5487
Reik ne next spaust o toolus nusiimt. Reik dar ttjp sugebet
Anonimas
5487
įdomu kiek laiko startuoja? :)
puukis4
5487
aš visus nusijamiau .:D
ConnectIT
5487
Kai buvo trys ar keturi toolbarai, mano pažįstamam internetas nebeveikė... O čia tai nežinau, kaip pavadinti... Ir dar IE... XD
Anonimas
5488
tagai ; DD lol.
|

