Nešustras,nešustras;D
Ė vyrai!!! - Gal susitarsim?
Anonimas
5390
Anonimas
5683
Kas cia gali buti juokingo? Pandos nykstanti rusis. Ir del ko? Del zmoniu. Jos gyvena Kinijos miskuose kuriu sparciai mazeja, del betonines civilizacijos didinimo, del brakonieriu. Demotyvacija pakankamai vykus, tik pandos neturi ka zmones pasiulyti uz egzistavima.
Anonimas
5684
gaidys totalus cia
Anonimas
5689
#10 Nesijaudink, toks dalykas siame puslapyje yra labai retas.
Anonimas
5689
cia kas nors supranta kas yra demotyvacija? :D
Anonimas
5689
nu ir ką čia demotyvuoja?
Anonimas
5689
#7 na ir?:D
Anonimas
5689
#2 ToksGyvenimas
Anonimas
5689
123
Anonimas
5689
123
Anonimas
5689
#2 pritariu, dabar tokius kuria, kurie net nejuokingi, ką jau kalbėt apie kažkokią prasmę. Vienas iš pavyzdžių virš mano komentarų.
Anonimas
5689
#2 nu jau vis geriau nei kas antra apie meile, laika ir panasiai.. Patinka man kai paveiksliuka pritaiko prie savosios vaizduotes , linksma :)
Anonimas
5689
Prasidės demo su mielais ir pūkuotais gyvūnėliais ir kokiu "ale juokingu užrašu"..
Anonimas
5689
susitartumem xD
|

