Nešustras,nešustras;D
Ė vyrai!!! - Gal susitarsim?
Anonimas
5396
Anonimas
5689
Kas cia gali buti juokingo? Pandos nykstanti rusis. Ir del ko? Del zmoniu. Jos gyvena Kinijos miskuose kuriu sparciai mazeja, del betonines civilizacijos didinimo, del brakonieriu. Demotyvacija pakankamai vykus, tik pandos neturi ka zmones pasiulyti uz egzistavima.
Anonimas
5691
gaidys totalus cia
Anonimas
5695
#10 Nesijaudink, toks dalykas siame puslapyje yra labai retas.
Anonimas
5695
cia kas nors supranta kas yra demotyvacija? :D
Anonimas
5695
nu ir ką čia demotyvuoja?
Anonimas
5695
#7 na ir?:D
Anonimas
5695
#2 ToksGyvenimas
Anonimas
5695
123
Anonimas
5695
123
Anonimas
5695
#2 pritariu, dabar tokius kuria, kurie net nejuokingi, ką jau kalbėt apie kažkokią prasmę. Vienas iš pavyzdžių virš mano komentarų.
Anonimas
5695
#2 nu jau vis geriau nei kas antra apie meile, laika ir panasiai.. Patinka man kai paveiksliuka pritaiko prie savosios vaizduotes , linksma :)
Anonimas
5695
Prasidės demo su mielais ir pūkuotais gyvūnėliais ir kokiu "ale juokingu užrašu"..
Anonimas
5695
susitartumem xD
|

