Nešustras,nešustras;D
Ė vyrai!!! - Gal susitarsim?
Anonimas
5394
Anonimas
5686
Kas cia gali buti juokingo? Pandos nykstanti rusis. Ir del ko? Del zmoniu. Jos gyvena Kinijos miskuose kuriu sparciai mazeja, del betonines civilizacijos didinimo, del brakonieriu. Demotyvacija pakankamai vykus, tik pandos neturi ka zmones pasiulyti uz egzistavima.
Anonimas
5688
gaidys totalus cia
Anonimas
5692
#10 Nesijaudink, toks dalykas siame puslapyje yra labai retas.
Anonimas
5692
cia kas nors supranta kas yra demotyvacija? :D
Anonimas
5692
nu ir ką čia demotyvuoja?
Anonimas
5692
#7 na ir?:D
Anonimas
5692
#2 ToksGyvenimas
Anonimas
5692
123
Anonimas
5692
123
Anonimas
5692
#2 pritariu, dabar tokius kuria, kurie net nejuokingi, ką jau kalbėt apie kažkokią prasmę. Vienas iš pavyzdžių virš mano komentarų.
Anonimas
5693
#2 nu jau vis geriau nei kas antra apie meile, laika ir panasiai.. Patinka man kai paveiksliuka pritaiko prie savosios vaizduotes , linksma :)
Anonimas
5693
Prasidės demo su mielais ir pūkuotais gyvūnėliais ir kokiu "ale juokingu užrašu"..
Anonimas
5693
susitartumem xD
|

