Nešustras,nešustras;D
Ė vyrai!!! - Gal susitarsim?
Anonimas
5392
Anonimas
5685
Kas cia gali buti juokingo? Pandos nykstanti rusis. Ir del ko? Del zmoniu. Jos gyvena Kinijos miskuose kuriu sparciai mazeja, del betonines civilizacijos didinimo, del brakonieriu. Demotyvacija pakankamai vykus, tik pandos neturi ka zmones pasiulyti uz egzistavima.
Anonimas
5687
gaidys totalus cia
Anonimas
5691
#10 Nesijaudink, toks dalykas siame puslapyje yra labai retas.
Anonimas
5691
cia kas nors supranta kas yra demotyvacija? :D
Anonimas
5691
nu ir ką čia demotyvuoja?
Anonimas
5691
#7 na ir?:D
Anonimas
5691
#2 ToksGyvenimas
Anonimas
5691
123
Anonimas
5691
123
Anonimas
5691
#2 pritariu, dabar tokius kuria, kurie net nejuokingi, ką jau kalbėt apie kažkokią prasmę. Vienas iš pavyzdžių virš mano komentarų.
Anonimas
5691
#2 nu jau vis geriau nei kas antra apie meile, laika ir panasiai.. Patinka man kai paveiksliuka pritaiko prie savosios vaizduotes , linksma :)
Anonimas
5691
Prasidės demo su mielais ir pūkuotais gyvūnėliais ir kokiu "ale juokingu užrašu"..
Anonimas
5691
susitartumem xD
|

