Kartą bandėm. Atsakė, kad mokinių daugiau nei mokytojų ;D
Eh, - Būtų gerai jei mokytojas būtų taip lengva suvartyt
Anonimas
4782
mirazas
5498
sėsk 1, o testą atnešiu rytoj! Va taip ir baigiasi diskusija apie namų darbus :)
Rendolfas
5498
Reikės išmėgint :)))
Anonimas
5582
#2 ;D
Anonimas
5584
geras bajeris :D
Anonimas
5585
troll face israiskingiausias ;D
Anonimas
5585
#5. :D
Anonimas
5585
#4 nebeik tu cia gal kol nebus bent 16 metu
Anonimas
5585
galit isverst sita chata?
Teenagor
5585
taip ir sutvarkau.
Anonimas
5585
Negražu taip.. Bet argumentuota taikliai:-)
Anonimas
5585
Svajuko drambliones
|

