Eh, - Būtų gerai jei mokytojas būtų taip lengva suvartyt

2011.03.09 Kubush
  • 260
12
Eh,




© funnyjunk



Nuotraukos nėra
Anonimas 4782    
Kartą bandėm. Atsakė, kad mokinių daugiau nei mokytojų ;D
mirazas 5498    
sėsk 1, o testą atnešiu rytoj! Va taip ir baigiasi diskusija apie namų darbus :)
Rendolfas 5498    
Reikės išmėgint :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
#2 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
geras bajeris :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
troll face israiskingiausias ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#5. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
#4 nebeik tu cia gal kol nebus bent 16 metu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
galit isverst sita chata?
Teenagor 5585    
taip ir sutvarkau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Negražu taip.. Bet argumentuota taikliai:-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Svajuko drambliones
Grįžti į viršų