#9 tikra tiesa...:D
Ei, dabar aš visai gražiai atrodau!.. - Kai esu namie, visiškai viena ir nieks manęs nemato...
Anonimas
5717
Anonimas
5718
#9 Teisybe sako
Anonimas
5718
jeigu pana grazi, tai ji visur ir visada grazi ;]]
Anonimas
5718
Aš irgi pritariu #9
Anonimas
5719
bet ble tiesa sako tas ar ta #9, nors as bachuras, bet ne koks ispyderejes kaip liausikai sakoma, bet kai paziurei kartais i veidrodi, galvoji aj px, lyg ir nomrmaliai, o jei jau nuotrauka nori gera pasidaryt, praeis daug bandymu kol gera pagausi
Anonimas
5719
va būtent :D
garbane
5719
#9 sujuokinai
Anonimas
5719
Arba pasižiūri į veidrodį ir būna, o visai nais ;D tada nusifotkini ir pagalvoji NOOOOT ;D
gretagreat28
5719
:D
Micnoos
5719
Tai jo,jo. Aš tai galiu pasidaryt nematomas kai vienas namuose būnu ;x
Anonimas
5719
niekada jaučiu taip nėra buvę. ;D
Anonimas
5719
keistos tos moterys :D
In.
5719
Bet tai visada
Rocknroll
5720
Visuomet taip buna .DOOH !
tavojiprincese
5720
tiesa
Anonimas
5720
True true.
|

