#5 Tai ir neturėtų būti juokinga.
Ei, klausyk, - gal tu žinai, kur nafta?
zvp
4988
Anonimas
4988
visai nejuokinga...
Anonimas
5179
Ko cia rekaujat piemenai stipriausi islieka tik dziaukites kad stipriausiu pusej esat o tas bezdziones visas ten seniai reikejo issaudyt...
Anonimas
5198
Tikras Amerikieciu veidas
Anonimas
5444
Tiesa, kad daugiau tokiu žmonių pasauly,kurie savo gyvybe gali paaukot...
Geras_Iksas
5470
zino bet neisdave, todel dabar ir ilsisi :D
|

