Nesuprantu kas ten tiek idomaus ant to cs.... tik zudai savo priesininkus per kiekviena raunda ir vis tas pats per ta pati. Nesuprantu tu zmoniu kurie ta ciesa kapoja 10 metu ir daugiau, kai man tas cesas atsibodo per viena menesi tai neisivaizduoju kaip 10 metu istempciau.... o gta 5 daug idomiau. Misijas vykdai visokias, viskas idomu, visada kazkas naujo, online gali zaist. Misijas gali vykdyti onlaine ir pinigu daug gaut per zaidima. Pasilinksmint linksmai ten eina, o ne kad tas cesas kur tik saudai saudai ir kartojas tas pats sudas per diena
Eikit kaku - su savo GTA V
Anonimas
2761
Anonimas
4705
Niekada nezaidziau GTA , nes nesupratau ka ten daryti.. Zudai kaskokius zmones, tam, kad gautum pinigu ir galetum nusipirkti nama. O poto meti zaidima ir zaidi isnaujo..
Anonimas
4709
life is 1, but cs is 1.6 :)
fLash_
4710
#9 matomai ponas nesugebėjo paspausti Options -> Video ;) #8 šiaip tai mažėja.
Anonimas
4711
Kalba tas kas neturi konsoles
Anonimas
4711
Sudas tas cs
Anonimas
4711
#9 Nespręsk apie žaidimą vien iš grafikos. Pvz. Minecraft - ten grafika "kvadratinė" tikrąja to žodžio prasme, bet žaidimas ohoho koks geras. Tas pats galioja ir CS - man jis niekada nepatiko, bet aš suprantu, kodėl žmonės jį mėgsta.
Anonimas
4711
pfff. niekada nezaidziau ir nezaisiu CS,nes man atrodo tuscias zaidimas kvadratine grafika(cia tik mano nuomone)
Anonimas
4711
#5 Manau sviecia , san andreasa jau 8 metai visi zaidzia ir auditorija tikrai ne mazeja.
Anonimas
4711
#6 :D, durnas ne durnas, jei butu sukurtas silpnrapociams tai ne butu zaidziamas 15 metu , ir daugiau nei puse jaunimo sita zaide ir iki dabar zaidzia :)
Anonimas
4711
#5 Jokiam GTA tai nešviečia , nes jis nėra kuriamas silpnapročiam o CS'as buvo sukurtas būtent tokiem.
Anonimas
4711
aisku, kad cs'as valdo (; jokiam gta nesvecia, kad ji 15 metu zaistu :)
Anonimas
4711
kadanors uzaukit..
Anonimas
4711
Kazkas turi silpna pc :D
Anonimas
4711
#1 Kiausini gta V ant pc nebus leidziamas betn jau maziausiai dar metus.
Anonimas
4711
manau sita demo pasmerkta prazuciai. p.s. jauciu tavo PC nepves gta 5 del to ir kurei sita demo.
|

