#14 as irgi :)
Einu prieš vėją - Nes pavėjui lekia tik dulkės
Anonimas
5762
Anonimas
5762
cia jau 100% anglijos lietuvis eina pries veja
Anonimas
5763
Mėgstu kotletus.
Anonimas
5763
Ir tos dulkės tau veidan. Muhahahah.
Anonimas
5764
Su tais anglu lietuviais zasinai krw
Anonimas
5764
Durniai blet kas jum cia uzejo ?
Anonimas
5764
#2 tai sick xD Paeik pries uragana... =DDDDD.
Anonimas
5764
jo anglu lietuviu
always8teen
5765
patiko
Anonimas
5765
#4 Pasroviui plaukia tik šūdas. Šitas orginalas.
Anonimas
5765
anglijos lietuviu posakis
Anonimas
5765
pasroviui plaukia tik negyvos zubys. cia panasiai ;]
Anonimas
5765
va va, čia tai man patiko =)
Anonimas
5765
Vistiek teks apsisukti- prieš vėją nepapūsi :)
Anonimas
5765
Prieš uraganą paeik
Anonimas
5765
Kai gerumo...
|

